top of page

Hakkımızda

Özden Elektrik olarak hedefimiz, elektrik, aydınlatma ve elektronik alanlarındaki en verimli ürünleri Türkiye çapındaki bireysel ve kurumsal tüketicilere ulaştırmaktır.

Firmamız 1975 yılında Bekir Özden tarafından kuruldu. Uzun yıllar elektrik tesisatçılığı ve satış faaliyetlerini bir arada yürüttükten sonra 2006 yılında şirket yapısına geçtik ve 2008 yılından itibaren sadece satış hizmetleri vermeye başladık.

Logo Ozden buyuk.jpg
OE_50cm.png

Sanal Market faaliyetlerimize 2005 yılından itibaren başladıktan sonra 2008 yılında kurduğumuz elektrikdeposu.com alışveriş sitesiyle online alışveriş alanında sektöre yön veren firmalardan biri olmaya başladık.

2017 yılında kurduğumuz toptan.elektrikdeposu.com sitesiyle toptan satışlarımızı da sanal ortamda yürütmeye başladık ve onlarca markanın on binlerce ürününü herkes için ulaşılabilir hale getirdik.

ED_50cm.jpg

Hedeflerimiz, her türlü müşteri grubunun satış konumuzla ilgili ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri uygun fiyat ve hızlı tedarik süresi ile karşılayabilmek, teknoloji desteğini kullanarak hizmet kalitemizi artırmak, sektörde Türkiye çapında dağıtım merkezi haline gelmektir.

bottom of page