Hakkımızda
Tarihçemiz

ÖZDEN ELEKTRİK firması 1975 yılında Bekir Özden tarafından kurulmuştur. Uzun yıllar elektrik tesisatçılığı ve satış faaliyetlerini bir arada yürüttükten sonra 2006 yılında şirket yapısına geçmiş ve 2008 yılından itibaren sadece satış hizmetleri vermeye başlamıştır. Sanal Market faaliyetlerini 2005 yılından itibaren sürdüren ÖZDEN ELEKTRİK, 2008 yılında kurduğu elektrikdeposu.com alışveriş sitesiyle online hizmetlerini profesyonel bir yapıya taşımıştır. 2017 yılında toptan.elektrikdeposu.com adıyla yeni bir site daha kurarak toptan satışlarını da sanal ortamda yürütmeye başlamıştır.

Hizmetlerimiz

İstanbul Şişli'de bulunan üç katlı mağazamızda elektrik, aydınlatma ve elektronik alanlarında binlerce ürünün market düzeninde perakende satışı yapılmaktadır. Ayrıca elektrik tesisatçılarına ve elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmalara toptan satış hizmetleri verilmektedir. Anlaşmalı kurumsal firmalara servis araçlarıyla tedarikçilik hizmeti sunulmaktadır. Sanal marketimiz elektrikdeposu.com ile Türkiye'nin her yerine ürün satışı yapılmakta ve siparişler 1 gün* içerisinde müşterilere teslim edilmektedir (*sitede belirtilen saatlerden sonra veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler, kargo şirketinin uzak hat listesinde bulunan bölgeler ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmeler hariç). Toptan satış sitemiz toptan.elektrikdeposu.com ile elektrik sektöründeki önde gelen markaların ürünleri çok uygun şartlarla müşterilere sunulmaktadır.

Misyonumuz

Her tür kullanıcı grubunun başta elektrik olmak üzere, aydınlatma ve elektronik konularında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri uygun fiyat ve kaliteli hizmetle karşılayabilmek.

 

Vizyonumuz

Değişen dünyaya ayak uydurarak ve teknoloji desteğini kullanarak müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet sunmak.

 

Hedefimiz

Ürün çeşitliliğini geliştirerek, teknolojik servisleri artırarak ve hizmet maliyetlerini azaltarak daha uygun fiyat ve daha kaliteli hizmet sunabilmek. Sektörde Türkiye çapında dağıtım merkezi haline gelmek.

Copyright 2016 © Özden Elektrik Ltd.Şti.